Ben Kimim?

Ayşe Elif Özmen

Ben öncelikle Taş Halkı Rehber Şifacısıyım. Çok saygıdeğer eğitmenler aracılığıyla; Usui Reiki, Bioenerji, Taşlarla Şifacılık ve son olarak da Taş Halkı Rehber Şifacılığı konularında inisiye oldum. Hayat bir eğitim ve ben de sürekli eğitiliyor, taşlarımdan her geçen gün yepyeni şeyler öğreniyorum.

Bu hayattaki yolculuğum İstanbul’da başladı. Üniversitede okurken bir yandan da iş hayatına başladım ve 20 yıllık kariyer hayatım boyunca çok güzel işler yaptım. Muhabirlikten, Editörlükten, Yazı İşleri Müdürlüğü’ne uzanan bir dergi hayatım oldu.

Yayıncılığın ardından Telekomünikasyon ve Eğitim sektörlerinde Satış Yöneticiliği yaparak, sektörümün kıymetli isimleriyle omuz omuza çalışma fırsatı buldum. Şanslı biri olduğum için şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, bir anda “aydınlanıp” da bilindik kariyer hayatımı bırakmadım. Her anında farkında ve ruhsal açıdan gelişmiş, ilahi bağları kuvvetli insanlarla dolu bir aileye doğdum. Tasavvuf ve Mevlevilik başta olmak üzere tüm inanışların konuşulduğu, hemen her memleketten insanın girip çıktığı, büyük ve duraksız sohbetlerin yapıldığı ortamlarda büyüdüm. Çocukluğumun şahane renkleri için aileme şükrediyorum. İyi ki bu hayatta birbirimizi seçmişiz…

Sonuç olarak; Yayıncılık, Basım-Yayım, İletişim, Satış ve Eğitimle iç içe geçen 20 harika yılın sonunda kendi işimi kurdum. NLP, Eğitimcinin Eğitimi, Etkili Konuşma ve Sunum Becerileri, Etkili Yazılı ve Sözlü İletişim Yönetimi, Satış ve Koçluk Becerileri, Liderlik eğitimlerindeki etkin katılım ve eğitmenleri asiste ettiğim yıllar hep kendi şirketimle ilgili süreçleri beslemiş.

Şimdi birebir “insan”la çalışıyorum. Hayatım boyunca ruhsal, zihinsel, duygusal alanlarda aldığım eğitimleri, kendi hayat amacım olan, onun için doğduğum işime akıtıyorum. Mutluluğun tanımı bu olsa gerek.

“Taş Halkı” kişilerin ve mekanların elementlerle, taşlarla uyumlanması için çalışıyor. Taşlarla çalışmak ve onları iyileştirmek için kullanmak; hem gemolojik anlamda hem de ruhsal anlamda sürekli eğitim almayı, sürekli uygulama yapmayı gerektiriyor. Taşları bilmeyen bir taş şifacısı olmayacağı gibi, ruhsal süreçleri bilmeyen bir iyileştirme de düşünülemez.

Alanımda aldığım ulusal ve uluslararası eğitimler şöyle:

🌀 Element & Taş Halkı Şifacısı #crystalhealer #litotherapist (KAMS)
🌀 NLP Master Practitioner (School of Leadership)
🌀 Usui Reiki Master
🌀 Bioenerji Practitioner
🌀 Diamond Grader (International Colored Gemstone Association Harmony Academy)
🌀 Colored Gemstone Grader (International Colored Gemstone Association Harmony Academy)
🌀 Pırlanta ve Renkli Mücevher Taşları Hakkında Yanlış ve Eksik Bilinenler (International Colored Gemstone Association Harmony Academy-İMMİB Akademi Online Webinar)
🌀 Crystal Master (IPHM)
🌀 Aromatherapy Advisor (IAOTH)
🌀 Shamanic Life Coach (International Academy of Life Coaching & Entrepreneurship)
🌀 Spirituality Coach (KEW)
🌀 Acupressure Masterclass All Body Systems (Holistic Health Products)

Sitemi oldukça basit tutmaya, yaptığım çalışmaları da özenle, detaylarıyla, tüm açıklığıyla anlatmaya gayret ettim. Sorularınızı, yorumlarınızı ve taleplerinizi lütfen “iletişim” sayfasından bana iletin. Sevgiyle, şifayla. Ve öyledir…